Kanapa, sofa czy narożnik – wybierz wygodne centrum salonu.

naroznik, kanapa, sofa

Meble do salonu to bardzo ważny element wyposażenia domu. Często skupiają na sobie największą uwagę i użyteczność, stając się sercem mieszkania, skupiając wokół siebie domowników, pozwalając zrelaksować się we wspólnym gronie. Dziś pod lupę bierzemy wygodne meble do siedzania. Co wybrać? Co będzie najlepsze? Narożnik, sofa, kanapa? Chcemy Was zainspirować, prezentując nasze piękne meble w wybranych aranżacjach.

A może elegancki narożnik?

Przyjemnie jest na nie już popatrzeć, a co dopiero usiąść. Kuszą swoim wykonaniem, dbałością o detale, zestawieniem materiałów tapicerskich. Cudownie miękkie, a przy tym odpowiednio sprężyste – komplet wypoczynkowy, rozkładana, funkcjonalna sofa, a może wygodna kanapa narożna wyposażona w rozkładane łóżko?. Mamy do wyboru wiele wariantów: tapicerowane skórą lub tkaniną, gładkie, wzorzyste, minimalistyczne i te całkiem na bogato. Bez zbędnego przedłużania – oto kilka perełek z naszych kolekcji.

Tosca od KLER to klasyczna elegancja. Delikatne, obłe kształty, w zestawieniu z subtelnym kolorem dają bardzo nienachalny, ale przepiękny efekt. Narożnik doskonale sprawdzi się w klasycznym wnętrzu: zarówno tym bardziej minimalistycznym i oszczędnym w swojej estetyce, jak również w nieco bogatszej aranżacji. Kontrastowe wykończenia i przeszycia sprawiają, że nabiera szlachetności.

Kanapa dla wymagających?

kanapa-vero-outletmeblowy

W swojej kanapie, oprócz szlachetnego designu, szukasz także komfortu na wysokim poziomie… a może niskim? Ibisco od marki VERO to miękka kanapa do wypoczynku. To coś dla osób o niższym jak i wyższym wzroście. Wysokie oparcie, siedziska z blokadą sprężystą, a także wygodne podłokietniki tworzą w modelu Ibisco możliwość wygodnego – dzięki zaawansowanej funkcjonalności, dopasowania do wzrostu osoby siedzącej. Rama wykonana jest z naturalnego drewna liściastego. W siedzeniach mebli tapicerowanych montowane są elastyczne paski i sprężyna typu „Pocket”. Z tyłu znajdują elastyczne paski i bardzo sprężysta pianka.

Mamy nadzieję, że udało nam się Was zainspirować. Przede wszystkim zaś, udowodnić, że nie trzeba wybierać, pomiędzy funkcjonalnością, pięknym designem, wysoką jakością wykonania, a… ceną! Pamiętajcie, że w OutletMeblowy.pl możemy zaoferować Wam najniższe ceny, na doskonałe, markowe meble marek wyróżnionych nagrodami.

Udostępnij:

Komentarze

komentarzy

1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *