Żółty, zielony i niebieski we wnętrzach – stwórz radosną paletę.

zolty zielony niebieski

Lato to doskonała pora na metamorfozy wnętrz i czas kiedy z łatwością możemy wprowadzić wesołą, kolorową paletę barw, która ożywi nasze sypialni, salony i biura. Dziś inspirujemy wybranymi meblami z naszej oferty w kolorach świeżych, nasyconych kolorach: błękitnym, zielonym i żółtym.

kanapa-3-firmy-kler-kolekcja-arpeggio-b120_58b02ada2c6ca_productmainewŻółte meble to okazja do naprawdę designerskich eksperymentów. Na ciemnych ścianach takich jak granatowy, czarny, czy kasztanowy stanowią żywy, wesoły kontrast i wyglądają niezwykle elegancko. Lubią się również z drewnianymi dodatkami. Jeśli nie czujesz się dobrze w dobieraniu do siebie kolorów, zawsze możesz postawić na czarnobiałe wnętrze- w nim również żółta kanapa zyska mocy, klasy i będzie się pięknie prezentować. U nas dostaną Państwo piękną, żółtą trzyosobową kanapę marki KLER. Jak Wam się podoba?

Niebieski to kolor, który we wnętrzach musimy stosować ostrożnie, łatwo bowiem pójść o krok za daleko i sprawić, że wnętrze prezentować się będzie nieco zbyt smutno i melancholijnie. Nasza porada? Na każdy rozbielony odcień niebieskiego, dodaj jeden nasycony kolor- może być z tej samej palety, na przykład granat. kanapa-3-firmy-kler-kolekcja-i021-scherzo_555327d9b480b_productmainewWnętrza w kolorze niebieskim mają dużo plusów- uspokajają, pozwalają na wyciszenie, są bardzo eleganckie oraz… są bardzo neutralne. Jeśli więc nie możecie dojść do porozumienia między tzw. męskimi i żeńskimi kolorami – niebieski jest tutaj doskonałym wyjściem. Z tej palety możemy zaproponować kanapę KLER z kolekcji Scherzo w pięknym, gołębim odcieniu niebieskiego.

worek-firmy-kler-model-z501-558455_59196575e94de_productmainewInnym kolorem, który wprowadzi nieco radości, odświeżenia i nowości w nasze pomieszczenia jest zielony. Możemy wybierać z pośród całej gamy odcieni, dzięki której możemy sterować ostatecznym nastrojem pomieszczenia. Ciemnozielony jest elegancki, dumny, klasyczny. Limonka to odcień wesoły, designerski, można rzec, ze nieco krzykliwy. Pastelowy zielony daje efekt świeżości, jest romantyczny, uspokaja. Mamy więc wiele opcji zabawy kolorem i wnętrzem. W naszej ofercie znajdą Państwo kanapę w kolorze zieleni złamanej żółcią, oraz piękną limonkową pufę marki KLER.

kanapa-3-firmy-kler-kolekcja-scherzo-i021_57ce717bb70d7_productmainew

To który kolor wybieracie dla siebie? A może miks wszystkich wyżej  wymienionych? Umiejętnie połączony żółty, niebieski i zielony to prawdziwa gratka!

Komentarze

komentarzy

1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *